GÜNCEL

Kara kader

Geçen yıl eşi intihar eden adam, ardından eşinin ailesini suçlayan bir not bırakarak canına kıydı.

Kara kader

Gaziantep’te 4 çocuğunu göremediği için bunalıma giren kişi ardında bir not bırakarak av tüfeğiyle canına kıydı. 38 yaşındaki adamın eşinin de geçen yıl intihar ettiği öğrenildi. 
Şehitkamil ilçesine bağlı Nurtepe Mahallesi’nde meydana gelen olayda, iddiaya göre 4 çocuk babası Mehmet  Ali Yıldırım’ın eşi Duygu Yıldırım bir yıl önce intihar etti. Eşinin intiharından sonra psikolojik sorunlar yaşamaya başlayan Yıldırım'ın çocuklarını eşinin ailesi aldı.  Eşinin ailesinin çocukları kendisine göstermemesi üzerine Yıldırım, çocuklarının velayetini almak için dava açtı. 
Dün akşam saatlerinde annesiyle birlikte yaşadığı eve gelen Yıldırım, evde bulunan av tüfeğiyle kafasına sıkarak intihar etti. Silah sesi üzerine odaya girince oğlunu kanlar içinde gören annenin haber vermesiyle olay yerine gelen 112 Acil Sağlık Ekibi, Yıldırım'ın yaşamını yitirdiğini belirledi.
Cenazesi otopsi için Adli Tıp Kurumuna kaldırılan Yıldırım'ın intihar etmeden not bıraktığı ortaya çıktı. Yazdığı notta eşinin ölümünden sonra bunalıma girdiğini belirten Yıldırım, “Kendime yeni geldim. Bu yüzden yeni şikayetçi oldum. Eşimin babaannesi eşimin ailesine ‘Allahtan korkun gelin bu yuvayı yıkmayın’ demişti” diye yazdı.

 

AdminAdmin