SİYASET

"Kayyumlar tarih olacak"

CHP'li başkanların Kılıçdaroğlu ziyaretine parti üyesinden kayyum tepkisi...

Tamamı atamayla gelen CHP'nin Gaziantep il ve ilçe başkanları Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nu Meclis'te ziyaret etti.

Partinin Gaziantepli tanınan üyelerinden Günay Dağdeviren, il teşkilatı sosyal medya hesabının yorumlara kapalı olmasını ve atamayla gelen başkanları elestirerek, "kayyumlar tarih olacak" dedi.


CHP İl Başkanı Mehmet Neşet Uçar, Şahinbey İlçe Başkanı Mehmet Aydın Şahin, Şehitkamil İlçe Başkanı Yunus Emre Özmen, Nizip İlçe Başkanı Mehmet Bozfırat, İslahiye İlçe Başkanı Mustafa Köse, Araban İlçe Başkanı Hüseyin Kılıç, Oğuzeli İlçe Başkanı Mustafa Dinçkan, Nurdağı İlçe Başkanı Dinç ve Karkamış İlçe Başkanı Metin Göğebakan CHP Gaziantep milletvekilleri Bayram Yılmazkaya ve İrfan Kaplan ile birlikte CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nu TBMM Grup Toplantısı’ndan önce ziyaret etti.


Partinin sosyal medya hesabından yapıdan yapılan paylaşımla duyurluan ziyareti değerlendiren parti üyelerinden Günay Dagdeviren, hesabın yorumlara kapalı olmasına tepki gösterdi.
Dağdeviren, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Teşkilatlardan Sorumlu  Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Köksal ile Genel Sekreter Selin Sayek Böke'yi de etiketleyerek, "İktidar adayı bir parti gönderilerini yoruma kapatıyor ise çok da konuşacak birşey kalmamış demektir. Tarih olacak kayyumlar"  şeklinde yorum yaptı.

AdminAdmin