GÜNCEL

Doktor tutuklandı

Gaziantep’te 2 gün önce iş yerini basan kuzeni Alaaddin Çelik’i (34) silahla öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan Kadın Doğum Uzmanı Bekir Çelik tutuklandı.

Doktor tutuklandı

Gaziantep’te 2 gün önce iş yerini basan husumetlisi kuzeni Alaaddin Çelik’i (34) silahla öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan Kadın Doğum Uzmanı Bekir Çelik tutuklandı.

10.05.2022 tarihinde Şehitkamil ilçesinin İncilipınar Mahallesinde meydana gelen olayda Alaaddin Çelik, silahla vurularak öldürülmüş, 2 kişi de yaralanmıştı. Olayın ardından bölgede görev yapan trafik ekiplerine teslim olan Bekir Çelik, gözaltın alınmıştı.

Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince yürütülen soruşturma kapsamında yapılan yasal işlemlerinin ardından Adli Mercilere sevk edilen Bekir Çelik tutuklanarak cezaevine konuldu.

Doktor Çelik'in verdiği ifadesinde yakınlarıyla para mevzusundan dolayı daha önce de tartıştığı, şimdiye kadar farklı zamanlarda kendilerine maddi yardımda bulunarak para verdiğini, son olarak da bir akrabasıyla birlikte dışarı çıkarken iş merkezinin girişinde saldırıya uğradığını ve kendisini savunmak için ateş açtığını söylediği öğrenildi. 

 

AdminAdmin