YAŞAM
Giriş Tarihi : 24-05-2022 13:08

SMA'lı çocuklar yararına alışveriş festivali

Gaziantep Kavaklık Rotary Kulübü, SMA hastası çocuklar için 27-28 Mayıs tarihlerinde Alışveriş Festivali düzenliyor.

SMA'lı çocuklar yararına alışveriş festivali

Gaziantep Kavaklık Rotary Kulübü, SMA hastası çocuklar için 27-28 Mayıs tarihlerinde Alışveriş Festivali düzenliyor.

Gaziantep Kavaklık Rotary Kulübü, Hayad Restoran’da iki gün sürecek bir ‘Alışveriş Festivali’ gerçekleştirecek. Kulüp, festivalden elde edeceği gelirle, SMA ile mücadele eden bir çocuğun tedavisine destek olacak.

Gaziantep Kavaklık Rotary Kulübü Dönem Başkanı Av. Lebriz Keçeci Güzelbey, “Kavaklık Rotary Kulübü olarak SMA hastası bir çocuğumuzun tedavisine katkıda bulunarak hayatına dokunmak istedik. SMA konusunda farkındalık yaratmak için çıktığımız bu yolda girişimci kadınlarımız için de yaptıkları işi, ürettikleri ürünü tanıtabilme ortamı oluştuğunu görmek bizi ayrıca mutlu etti. Böylelikle toplumsal iki konu hakkında farkındalık yaratmanın, gündeme getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Girişimci kadınlarımızın desteklenmesi gerektiğine inanıyoruz” diye konuştu.

27-28 Mayıs tarihlerindeki festivalde çeşitli etkinlikler gerçekleşecek. Festivalin ilk günü olan 27 Mayıs’ta İzellik Makeup House/makyaj atölyesi, DS Tasarım Selen İşsever/ tasarım atölyesi, GASMEK’ten cam boncuk gösterisi; ikinci gününde ise Altunay Özatay/ çocuklar için oyuncak boyama ve kum boyama atölyeleri, Dem Mum-Buket Güç/mum atölyesi, Boğazköy Restaurant - Kerem Özatay/ sushi atölyesi, GASMEK/boncuk cam gösterisi ve ebru atölyesi olacak. Festival, Sercan Budak konseri ile son bulacak.

KATILIMCI FİRMALAR

Kavaklık Rotary Kulübü, Anka Hastanesi, Asmer Life SYM, Atölye Ayvalık, Atte Aksesuar, Blairbag, D&S Atölye, Dem Mum, Dilekche Events, DSM-Dermafirm, E26 Official, Esfit Slimmer Studio, Eskici Yenici, GASMEK, Gaziantep Sanat Kulübü, Girişimci Kadınları Destekleme Derneği, Hepsi Antepten, İlkadım Anı Fotoğrafı, İlmek Elişleri, İpek Boutique, Jump For Joy Butik, Kavaklık Rotaract Kulübü, Lilyum, Luya Handcrafts, Makrami Zems, Mimarın Penceresinden Dört Mevsim Doğa (Gülay Ergün), Mizyal Karabiber, Mums Butik, Nacha Butik, Nadide Antik Home, Neşeli Dükkan, Nur Butik, Ojyo Butik, Öz-El Takı Tasarım Atölyesi, Pep Silver, Pernotte By Betül, Pikare Design, Sermois Design, Siberian Wellness, Sunflowerart, Sunny Home Design, Tarz Kids Butik, TEGV, Tria Sanat, Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği, Ütopya, Yeşim İşgüzar Sağlıklı Yaşam Merkezi, Zenebu Atelier festivale katılacak firmalar.

SPONSORLAR

Anka Hastanesi, Hayad Restaurant, Elit Prestij Organizasyon, Boğazköy Restaurant, İzellik Makeup House, Dem Mum, D&S Atölye, DSM-Dermafirm, Altunay Özatay.

 

 

 

 

 

 

 

AdminAdmin