GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-06-2022 11:52

Gürültü kavgası ölümle sonlandı

Gaziantep'te iki aile arasında çocukların gürültü yapması nedeniyle bir haftadır devam eden tartışmanın sonunda kan döküldü.

Gürültü kavgası ölümle sonlandı

Gaziantep'te iki aile arasında çocukların gürültü yapması nedeniyle bir haftadır devam eden tartışmanın sonunda kan döküldü. Komşusun silah çektiği adamın önüne atlayan 21 yaşındaki oğlu, mermilerin hedefi olarak can verdi.

Şahinbey ilçesinin Barak Mahallesinde meydana gelen olayda, 4 gün önce çocukların gürültü yapması iddiasıyla aralarında tartışma yaşanan komşular aynı gerekçeyle yeniden tartıştı.

Fabrikada çalışan ve gece vardiyasından gelen komşunun, "Çocuklarınız gürültü yapıyor, uyuyamıyoruz" diyerek uyardığı Muhammet Kılıç ile komşusu arasındaki tartışma büyüyünce ailelerin diğer fertleri de müdahil oldu. Bu sırada ismi öğrenilmeyen komşu evden getirdiği silahla Muhammet Kılıç'a ateş açtı. Silahtan çıkan mermiler o sırada babasının önüne atlayan oğlu Mustafa Mert Kılıç'a (21) isabet etti.

Ağır yaralanan Mustafa Mert Kılıç, olay yerine çağrılan ambulansla 25 Aralık Devlet Hastanesine kaldırıldı. Kılıç, yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı.

AdminAdmin