EĞİTİM
Giriş Tarihi : 03-12-2016 10:44   Güncelleme : 03-12-2016 10:44

GKV'de şenlik var

GKV Ortaokulu öğrencilerinin hazırladığı eserlerin yer aldığı sergi açıldı

GKV'de şenlik var

Gaziantep Kolej Vakfı Özel Ortaokul öğrencileri Görsel Sanatlar Öğretmenleri Hayal Akman Bazoğlu’nun rehberliğinde 450 öğrencinin eserlerinin sergilendiği “Koridorda Şenlik Var sergisi açıldı. GKV Özel Okullarında düzenlenen açılış törenine Genel Müdür Yardımcısı Kasım Ateş, Okul Müdürü Nadir Gürsel ve idarecilerin yanı sıra öğretmen ve öğrencilerin katıldı.

 

Görsel Sanatlar Zümresinin 2016-2017 eğitim öğretim yılı içerisindeki sergi programının göz doldurduğuna dikkat çeken GKV Özel Okulları Genel Müdür Yardımcısı Kasım Ateş eğitim öğretime başlandığı günden bu yana birçok sergi açıldığını ve önümüzdeki süreçlerde de farklı konularda sergilerin açılacağına dikkat çekerek bu tür etkinliklerin görsel sanatlara ilgisi olan öğrencilerin yeteneklerini keşfetmek ve ortak etkinliklerin gözler önüne serilmesinde büyük etkin olduğunu ifade etti.

 

Sergi hakkında bilgi veren Görsel Sanatlar Zümre Başkanı Hayal Akman Bazoğlu ise, “Öğrencilerimizin tamama yakınının çalışmalarına yer verdiğimiz bu sergide öğrencilerimizin tasarımlarına ve meditasyon aracı olarak mandala çalışmalarına yer verdik. Görsel Sanatlara ilgi duyan öğrencilerimizin geliştirilmesi ve yeteneklerinin sergilenmesi için yürüttüğümüz çalışmalar devam etmektedir. Önümüzdeki süreçte de yine öğrenci odaklı sergilerimiz devam edecek, ulusal ve uluslararası resim yarışmalarına yönelik te öğrencilerimizin çalışmaları gönderilecektir. Sergimiz Aralık ayı boyunca açık olacak. Bu sergilerle birlikte okullarımızın koridorlarını adeta sanat sokağına çevirdik” dedi.

 

 

NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Suriyeliler geri döner mi?
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
a
a
RÖPORTAJLAR
a
a
ARŞİV ARAMA