Boğa Burcunun Günlük Burç Yorumu - 19 Temmuz 2024 Cuma

Bu dönemi aileniz ve akrabalarınızla bağlarınızı güçlendirmek için kullanın. Akraba ilişkilerinize göstereceğiniz ihtimam, herkes tarafından sevinç ve memnuniyetle karşılanacak. Aile içinde eskiden kalan düşmanlıklar varsa, bunları çözmek için son derece uygun bir zamandasınız.

Boğa Burcunun Haftalık Burç Yorumu

Yakın mesafelere bazı keyifli seyahatler yapabilirsiniz. Bir hafta sonu gezisi, akşam gezmeleri veya birden fazla şehir içi seyahat, hiç hesapta yokken aniden programınızda yer alabilir. Bunlar esnasında ilginç kişiliklere sahip insanlarla tanışmanız da mümkün. Arkadaş çevrenize yeni yüzleri de dahil edebilirsiniz.

Boğa Burcunun Aylık Burç Yorumu

Uzlaşmaya açık olduğunuz ve katkı yapmaya hazır bulunduğunuz hallerde ilişkilerinizden daha fazlasını beklemeniz hakkınızdır. Bu ay aşk ve ilişkiler gündemi oluşturacak. 2 Ekim tarihinde gerçekçi yaklaşımınız nedeni ile insanları ve olayları iyi değerlendirebilecek ve akıllı yatırımlarda bulunabileceksiniz.

Venüs'ün Başak Dönencesi'ne girmeden Satürn ile oluşturacağı 60 derecelik açı uzun vadeli karar almanız için iyi bir olanak sağlayacak. Ancak aynı gün Venüs'ü etkileyecek olan Neptün yaşamınızda hayallerin gerçeklerin önüne geçmelerine neden olabilir. Tamamen hayaller içinde kaybolmamak şartıyla romantik zaman geçirmek size yararlı olabilir. 3 Ekim tarihinde 8. Romantizm Evinize giren anahtar gezegeniniz Venüs burada imajınızı ayın 28'ne kadar güçlendirecektir.

8 Ekim tarihinde Venüs-Uranüs birlikteliği sizde alınganlık yaratabilir ancak 9 Ekim'de değişecek olan Venüs-Plüton ve Güneş-Jüpiter dizimleri özellikle işyerinizde insanlar ve para konularında çok zeki davranmanızı sağlayacak. 10 Ekim-19 Temmuz 2012 arası yavaşça gerçekleşecek olan Satürn-Neptün 180 derecelik açısı hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak. Bugün 7. ve 10. Evlerinizde görülecek olan sosyal karışım Satürn'ün objektif yaklaşımını, Neptün'ün sevgi ve idealist yaklaşımlarıyla birleştirecek. Yaşama iyimser bakmak güzel olsa bile 16 Ekim'deki Jüpiter-Venüs konumlanması beklentilerinizi normalin üstüne taşıyacak.

Size fazla zaman, para ve çabaya mal olmadığı sürece ilgi alanlarınızı genişletmenizde ve değişik faaliyetlerde bulunmanızda hiçbir mahzur yoktur. Eğer yeni uğraşlarınızda fazla ileri giderseniz 17 Ekim'de gerçeklerle yüzleşme durumunda kalabilirsiniz. 22 Ekim tarihinde 7. Evinize girecek olan Güneş kişisel yaşamınız ve kariyer alanlarınızı yeniden şekillendirebilir. 23 Ekim tarihinde Güneş'in Jüpiter ve Neptün ile alacağı konum sizin sosyal etkinizi arttıracaktır. Bugün tutamayacağınız sözler vermemelisiniz. 25 Ekim'de sorumlu ve gerçekçi yaklaşımınızın mükâfatlarını göreceksiniz.

Gecikmeleri görmek veya sınırlarınızı fark etmek sizi hayal kırıklığına uğratsa bile uzun vadeli dostluklarda bu gerçekleri bilmek çok önemlidir. 28 Ekim tarihinde Mars-Jüpiter karşıtlığı heyecanınızı körükleyecek ve para ve erotik ilişkilerde çok atak olacaksınız. Aynı gün Venüs'ün objektif Terazi Dönencesi'ne girmesi ile arzularınızı dizginlemeniz kolaylaşacak. İşyerinde size haksızlık yapıldığını düşünüyorsanız açık ve net konuşmalısınız ancak rezalet çıkarmaktan kaçınmalısınız. 29 Ekim tarihinde ortaya çıkacak olan Boğa Dolunay'ı ve Merkür'ün aniden Terazi Dönencesi'ne girişi, sözlerinizi beklediğinizden çok daha etkili hale getirecektir.

Boğa Burcunun Yıllık Burç Yorumu

Stres altındaki insanların mevcut durumu korumaya çalışmaları normaldir. Ancak değişim ile mücadele etmek, değişimin getireceği etkileri engellemez. Dolayısıyla böyle durumlarda değişim rüzgârlarına karşı direnmek yerine rüzgârı arkanıza alarak duygu, düşünce ve davranışlarınızın tempolarını arttırmak en akıllıca iştir. Böyle davranan kişiler pasif takipçiler değil atılgan liderler olarak tanınırlar. Jüpiter'in 2011 yılının ikinci yarısını boğa burcunda geçirmiş olması boğaların kişiler yaşamlarına umut tohumları attı. 25 aralık 2011 tarihinde tekrar ileri hareketine başlayan jüpiter, boğalara yeni yılda iyimser beklentiler veriyor. 2012 yılına boğalar geleceğe umut dolu başlayacaklar. Ancak 25 ocak 2012 tarihinde başlangıçların gezegeni mars 5. Kendini ifade evine geri döndüğünde yaratıcı projelerde belli bir yavaşlama ve romantik ilişkilerde bir zayıflama söz konusu olacaktır. Boğaların mars'ın tekrar ileri hareketine başlayacağı 13 nisan'a kadar bu alanlardaki problemleri gidermeleri gerekecek. Değişim sürecinde sabırsız davranmayın çünkü alacağınız kararlar uzun vadede çok olumlu sonuç verecekler. Aşk, para veya kariyer alanlarında doğru adımları atan boğalar gecikmelerin kendilerini daha iyi sonuçlara götürdüğünü göreceklerdir. Sabırlı davranıp beklediğinizde amaçlarınızın değerleri yıllanmış şarap misali artacaktır. jüpiter'in 11 haziran tarihinde ikizler burcuna girerek 2. Kaynak evinizde kalacağı bir yıl boyunca kişisel gelir ve servetinizi arttırmak için pek çok şans yakalayacaksınız. Bu süreçte gelirinizi arttıracak yeni iş olanakları aramalısınız. Ek gelir belki ilk başta size küçük gözükecektir ancak düzenli şekilde gelmeye devam edecek olan bu paralar sonunda önemli bir miktara ulaşacak. Bu yıl daha fazla para kazanmak için uzman olmanıza gerek yok. Bu nedenle önünüze çıkan iş fırsatlarına deneyim seviyenizi düşünmeden girebilirsiniz. Bu yıl para kazanma konusunda genel yeteneklerinizi pek çok değişik yerde kullanmanız bir alanda uzmanlaşmaktan daha önemli olacak. 2010 yılının yaz aylarından beri ilişkilerinizi geliştirme konusunda çaba harcamaktasınız. Satürn'ün 5 ekim 2012 tarihinde yengeç burcundaki 7. Ortaklık evinize girmesiyle kişisel ve profesyonel yaşamınızda yeni bir ortaklık dönemi başlayabilir. Artık çıraklık sürecini doldurmuş bir kişi olarak bundan sonra dost ve düşmanlarınıza karşı bir otorite haline geleceksiniz. Yine de başkalarıyla iletişimde uzlaşma metodunu sık kullanmaya çalışmalısınız. Satürn'ün bu hareketi duygusal ilişkilere canlılık getireceği gibi sizi dostlarınızla yaptığınız alışverişlerde kendinizi sorgulamaya da yönlendirebilir. Bu yıl istek ve ihtiyaçlarınızı daha net anlayacak ve daha net ifade edebilir olacaksınız.