Hafta sonu gerçekleştirilecek seçimlere sayılı günler kala AK Parti Gaziantep milletvekili adayı Hakan Tanrıöver çalışmalarını hızlandırdı. Seçim startından bu yana sahada gece gündüz demeden yoğun bir tempoyla çalışan Tanrıöver seçim çalışmaları kapsamında birçok ziyaret ve toplantı gerçekleştiriyor. Gittiği her ilçe ve mahallede vatandaşlardan yoğun ilgi gören Tanrıöver, 14 Mayıs’ta Gaziantepli hemşehrilerinin desteği ile rekor bir oy alarak 15 Mayıs’a yeni bir zafere uyanacaklarını söyledi.

Seçime sayılı günler kalırken, AK Parti milletvekili adayları da hız kesmeden sahadaki çalışmalarını sürdürüyor. Aday listesinin açıklamasının hemen ardından Gaziantep’te sahaya inen AK Parti Gaziantep Milletvekili Adayı Hakan Tanrıöver, sahada gece gündüz demeden çalışıyor. Ziyaret ettiği her mahallede yoğun ilgiyle karşılanan Tanrıöver, 14 Mayıs seçimlerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti için vatandaşlardan destek istiyor.
Gaziantep’in kültür ve sanat hayatına damga vuran projelerde imzası bulunan Milletvekili Adayı Hakan Tanrıöver, halk buluşmalarına ve ev ziyaretlerine devam ediyor. Seçim çalışmaları kapsamında ilçe ziyaretleri, halk buluşmaları ve ev ziyaretlerine devam eden Tanrıöver, gezileri kapsamında her kesimden vatandaşların yoğun ilgisini alıyor. Her mahallede sevgi seli karşılanan ve toplantıları birer mitinge dönüşen Milletvekili Adayı Tanrıöver, 14 Mayıs’ta yeni bir zafer yazacaklarını söyledi.
Halkın AK Parti’ye büyük bir teveccüh gösterdiğini belirten Milletvekili Adayı Tanrıöver, Cumhurbaşkanı Erdoğan liderliğinde 14 Mayıs’ta yeni bir zafere imza atacaklarını söyledi. Tanrıöver, “Gaziantep her seçimde Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ve AK Parti’ye çok büyük destek vermiştir. 14 Mayıs’ta da Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti’ye rekor bir bekliyoruz. Gaziantepli hemşehrilerimiz Türkiye için istikrarın ne kadar önemli olduğu en iyi bilenlerdendir. AK Parti Cumhurbaşkanımız Erdoğan liderliğinde 20 yılda Türkiye’ye çağ atlatmıştır. Türkiye’nin yeni yüzyılını birlikte inşa edeceğimiz hemşehrilerimiz bu kazanımların kaybolmasına asla müsaade etmeyecektir” dedi.
Türkiye’nin 15 Mayıs’ta yeni bir zafere uyanacağını vurgulayan Milletvekili Adayı Tanrıöver, “Önümüzde Türkiye’nin Yeni Yüzyılının kaderini belirleyecek bir seçim var. Bu hafta sonu vatandaşlarımız sandık başına giderek oylarını kullanacak. İnşaallah bu sandıklardan hem Türkiye genelinde hemde Gaziantep’te Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti’ye rekor bir oy bekliyoruz. Halkımızın bize olan teveccühü, Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti’ye olan güvenini her zamankinden daha fazladır. Bunun yansımalarını sahada ve toplantılarımızda görüyoruz. 14 Mayıs seçimlerinde muhalefet kanadı yine ve yeni bir hüsran daha yaşayacaktır” diye konuştu.