SPOR
Giriş Tarihi : 15-08-2022 13:16

15 kursiyer mezun oldu

Şehitkamil Belediyesine bağlı spor akademilerinde eğitim gören 15 bini öğrenciye sertifikaları törenle verildi. 

15 kursiyer mezun oldu

Şehitkamil Belediyesine bağlı spor akademilerinde eğitim gören 15 bini öğrenciye sertifikaları törenle verildi. 

Şehitkamil Belediyesi tarafından organize edilen Yaz Spor Akademileri kapsamında M. Hayri Özkeçeci Spor Kompleksi’nde futbol branşında ve Atatürk Kültür ve Spor Merkezi’nde basketbol branşında eğitim gören sporcular düzenlenen sertifika töreniyle sertifikalarını aldılar.

Sertifika törenine; Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Gaziantep Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Abdülkadir Gözegir, Şehitkamil Belediye Spor Kulüp Başkanı Hüseyin Rahmi Açıkkol, kursiyerler ve aileleri katıldılar.

Törende konuşan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, geleceğin şampiyonlarıyla buluşmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.

Başkan Fadıloğlu,“Eğitimlerin yıl boyunca aralıksız olarak devam ettiği spor akademilerimizde yaz dönemini başarıyla tamamlayan sporcularımıza belgelerini takdim edeceğiz. Geleceğin şampiyonlarıyla buluşmaktan çok mutluyum. Bundan sonraki süreçte çocuklarımızın ve gençlerimizin kazanmış oldukları düzenli spor yapma akışkanlıklarını korumak ve geliştirmek adına çalışmalarımız devam edecek. Bu sertifika törenlerini eğitimlerin gerçekleştirildiği tesislerimizde farklı programlarla gerçekleştireceğiz. Yaz Spor Akademileri çalışmalarında emeği geçen herkesi yürekten kutluyor, bizlere olan güven ve desteklerinden dolayı velilerimize teşekkür ediyorum" dedi. 

AdminAdmin