YAŞAM
Giriş Tarihi : 17-05-2022 17:03   Güncelleme : 18-08-2022 10:21

Festival başladı

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen  Gaziantep Gençlik ve Spor Festivali başladı.

Festival başladı

Gaziantep Haberleri">Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen  Gaziantep Gençlik ve Spor Festivali başladı.

Festival Park’ta başlayan etkinlikte ziyaretçiler; masa tenisi, futbol, dart, voleybol, basketbol, tenis, çocuk oyun alanları ve daha birçok sportif aktiviteyle buluşturulurken park alanını çevreleyen stantta belediyeler, üniversiteler ve diğer kamu kurumları gençlere yönelik faaliyetler hakkında bilgi veriyor.

 

Festivale katılan Halil Kaplan, etkinlik alanının çok güzel olduğunu belirterek, “Gaziantep’e yakışan kalitede bir festival. Çok eğlenceli vakit geçiriyorum. Akşam saatlerinde organize edilen konsere de geleceğim” dedi. 

Gençlik Festivali’nde ziyaretçilerin eğlenceli vakit geçirdiğini dile getiren Ramazan Güney ise, festivaldeki sportif faaliyetlere işaret ederek, herkesin sporu hayatının merkezine alması gerektiğini söyledi.

Çocuklarıyla festivale gelen Semra Çelik de başlangıç için etkinliğin çok güzel olduğunu ifade ederek, “Bu tarz etkinlikler hem çocuklar için hem de biz yetişkinler için çok iyi. Eğlenmek isteyen herkes için bu organizasyonu tavsiye ederim. Böyle bir festivali biz Gaziantepliler ile buluşturan Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ederim” diye konuştu.

AdminAdmin