EKONOMİ
Giriş Tarihi : 02-10-2022 13:51

Kılıç yeniden Borsa'da

Kılıçlar Gıda Tarım Ürünleri Yönetim Kurulu Başkanı Hakkı Kılıç 9 yıl aradan sonra yeniden Gaziantep Ticaret Borsası Meclisine seçildi.

Kılıç yeniden Borsa'da

22 yıllık meclis ve yönetim kurulu üyeliği yapan işadamı Hakkı Kılıç, 9 yıllık aranın ardından yeniden Gaziantep Ticaret Borsası meclis üyeliğine seçildi. 

Gaziantep Ticaret Borsası'nda organ seçimleri yoğun bilgi ve katılımla gerçekleşti. Bazı meslek gruplarında kıyasıya rekabetin yaşandığı seçimlerde herhangi bir tatsızlık yaşanmaması ise örnek oldu. 

11 Nolu Meslek Komitesi seçimlerinde Kılıçlar Gıda Tarım Ürünleri, Ali Alagöz Tarım Ürünleri ve Abuzeroğulları Tarım Gıda Ürünleri'nin listesi en yüksek oyu alarak meclis üyeliğine seçildi. 

Seçimin ardında komite üyelerine teşekkür eden Kılıçlar Gıda tarım ürünleri yönetim kurulu başkanı Hakkı Kılıç, "Çok düzeyli bir seçim süreci yaşadık. Rakiplerimizle kol kola salondan çıktık. Burada amaç borsamıza ve meslektaşlarımıza en iyi şekilde hizmet etmektir. Yıllarca yaptığımız gibi bundan sonraki süreçte de borsamıza ve meslektaşlarımıza hizmet edeceğiz" dedi.

AdminAdmin