GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-12-2022 11:39

Kumar villası

Gaziantep'te polisin baskın düzenlediği bir villanın kumarhaneye çevrildiği ortaya çıktı. Kumar oynatan şüpheli ortamın kumarhaneye benzetmek için kadın krupiye bile çalıştırmış.

Kumar villası

Gaziantep’te kumarhaneye çevrilen bir villaya yapılan baskında 9 şüpheli gözaltına alındı. Baskında kumar oynarken suçüstü yakalanan 7 kişiye de para cezası uygulandı.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, kumarhane şeklinde tasarlanan bir villada kumar oynatıldığı şeklindeki tespitler üzerine Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri villaya baskın düzenledi. Çok sayıda polisin katıldığı villada yapılan aramada; 4 rulet ve poker masası, rulet oyun makinası kasnağı,  pos cihazı, kayıt cihazı, pul koyma aparatı, 500 oyun pulu, çok sayıda iskambil kağıdı ve yüklü miktarda para ele geçirildi.

Operasyonda, kumar oynatan 6 erkek şüpheli ile iş yeri adına oyun oynayan 3 kadın krupiye olmak üzere toplam 9 şüpheli şahıs yakalanırken, villada kumar oynarken suçüstü yakalanan 7 kişiye de idari para cezası uygulandı. Operasyonda yakalanan şüphelilerden 4’ü gözaltına alınırken, 5’i ise işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.

AdminAdmin