SPOR
Giriş Tarihi : 15-11-2022 15:59

Maliyeciler şampiyon oldu

Gaziantep Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası tarafından düzenlenen 2022 Sonbahar Futbol Turnuvası finali Vergi Dairesi Başkanlığı takımının şampiyonluğu ile sonuçlandı.

Maliyeciler şampiyon oldu

Gaziantep Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (GSMMMO) tarafından düzenlenen TÜRKEP ve ATAK BİLGİSAYAR 2022 Sonbahar Futbol Turnuvası finali Vergi Dairesi Başkanlığı takımının şampiyonluğu ile sonuçlandı.

4 Grup  olarak yapılan şampiyonada 18 takım yer aldı.

Final maçında Müşavirler Takımı ile karşılaşan Vergi Dairesi Başkanlığı takımı Müşavirleri yenerek TÜRKEP ve ATAK BİLGİSAYAR 2022 Sonbahar Futbol Turnuvasının Şampiyonu oldu.

Şampiyona sonrası  bir konuşma yapan Gaziantep Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Özseven geleneksel olarak düzenledikleri turnuvayı kardeşlik ve dostluk içinde geçirdiklerini bu nedenle katılan takımlara teşekkür etti.

Özseven  konuşmasında  “Geleneksel olarak her yıl düzenlediğimiz 2022 Sonbahar  turnuvasını Kurumlar ve meslektaşlar arası daha iyi diyaloglarının kurulması açısından önemsiyoruz. Bu turnuvada meslek camiamızda dostlukları, kardeşliği daha da iyi noktalara taşıdıklarını ve bundan böyle de daha iyi pekişmesini diliyorum” dedi.

Daha sonra kazanan takımlar  kupalarını Vergi Dairesi Başkanı Mehmet Tarık Törer,  SGK İl Müdür Yardımcısı Ahmet Par ve GSMMMO Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Özseven’den aldılar.

Turnuvada takımlar şu isimlerden oluştu;

A Grubu Kaymakamlık,Etikspor, Vergi Dairesi Başkanlığı,İşKur

B grubu; Akdeniz, Diriliş, Eagles, Mercanspor

C Grubu;Müşavirler,Analiz,All-Star, Türkay Petrol,Team spor

D Grubu; SSK,Nizip,TUİK; Kardeşçe, Masterlerspor

AdminAdmin