SİYASET
Giriş Tarihi : 23-12-2022 17:18

Millet Partisi Genel Başkanı Nacar GGC'de

Millet Partisi Genel Başkanı Cuma Nacar ve beraberindeki heyet Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti’ni (GGC) ziyaret etti.

Millet Partisi Genel Başkanı Nacar GGC'de

Millet Partisi Genel Başkanı Cuma Nacar ve beraberindeki heyet Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti’ni (GGC) ziyaret etti.

Millet Partisi Genel Başkanı Cuma Nacar, Gaziantep temasları kapsamında GGC'yi ziyaret etti. Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti Başkanvekili Hasan Kırmızıtaş ve yönetim kurulu üyeleri ile sohbet eden Cuma Nacar, daha sonra Türkiye ve Gaziantep gündemine ilişkin konularda değerlendirmelerde bulundu.

Türkiye'nin güçlü bir ülke olabilmesi amacıyla 'Muhteşem Türkiye' projesini geliştirdiklerini anlatan Millet Partisi Genel Başkanı Cuma Nacar, ‘’Ülkemizin ve devletimizin güçlü olabilmesi için başta milletin karnı tok sırtı pek olmalı. Sağlıklı olması ve iyi eğitilmesi gerekir. Bunun içinde güçlü bir ekonomiye ve kerim bir devlete ihtiyaç vardır. Osmanlı Cihan İmparatorluğu’nun manevi kurucusu Atabek Edibali’nin, ‘’İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’’ veciz sözü doğrultusunda hareket edilmelidir. Hükümet bir değirmendir. Çıkardığı un adaletle asayiştir. Un çıkarmayan değirmen kaba gürültüdür. Hava çıkarır, icraat çıkaramaz’’ şeklinde konuştu.

25 Aralık Gaziantep’in kurtuluşunun 101’inci yıl dönümünü de kutlayan Cuma Nacar, "Fransız işgali ile oluşturulan esaret zincirini; yüreği ve bileğinin hakkıyla kıran Antep’in kurtuluşunu ve Gaziantep oluşunu 25 Aralık’ta bir kez daha hatırlıyor ve kutluyoruz" dedi.

Nacar, öte yandan Millet Partisi olarak Gaziantep'in kurtuluş yıldönümünde Şehitkamil Belediyesi Sanat Merkezi’nde, Kurtuluş Şöleni düzenleyeceklerini de sözlerine ekledi.

AdminAdmin