GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-05-2022 12:05   Güncelleme : 18-08-2022 10:20

Ölüm gecesi

Gaziantep'te bir gecede 2 kişi uğradıkları saldırılarda can verdi. Bir olayla ilgili olarak ikisi çocuk 3 kişiyi gözaltına alan polis, diğer olayın fail veya faillerini arıyor.

Ölüm gecesi

Gaziantep'te bir gecede 2 kişi uğradıkları saldırılarda can verdi. Bir olayla ilgili olarak ikisi çocuk 3 kişiyi gözaltına alan polis" title="polis Haberleri">polis, diğer olayın fail veya faillerini arıyor. 

Ortalığın kana bulandığı 2 olay da Şahinbey Haberleri">Şahinbey ilçesinde meydana geldi. Beydilli mahallesinde meydana gelen olayda İ.K., M. K. ve C.D’nin bıçaklı saldırısına uğrayan İsmail Gül ağır yaralandı. Çevredekilerin haber vermesi üzerine olay yerine gelen 112 Acil Servis ekiplerince özel bir hastaneye kaldırılan Gün, kurtarılamadı.

Gül'ün cenazesi, yapılan otopsinin ardından yakınlarına teslim edilirken Cinayet Büro Amirliği ekipleri, olaya ilişkin ikisi suça sürüklenmiş çocuk olan 3 zanlıyı gözaltına aldı.

Şahinbey ilçesinin Bülbülzade Mahallesi’nde meydana gelen olayda ise, Hakan Şah (35), motosikletiyle seyir halindeyken kimliği belirsiz kişi veya kişilerin silahlı saldırısına uğradı. Çeşitli yerlerinden yaralanan Hakan Şah, kaldırıldığı özel hastanede kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.

AdminAdmin