GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-06-2023 16:54

Dayanışma için fırsat

Gaziantep Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, Kurban Bayramı’nın yardımlaşma ve dayanışma için önemli bir fırsat olduğunu

Dayanışma için fırsat

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, Kurban Bayramı’nın yardımlaşma ve dayanışma için önemli bir fırsat olduğunu belirterek, “Deprem afetinin yaşandığı bölgemizde kardeşlik içerisinde yaraları sarmaya devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Asrın felaketinin açtığı maddi ve manevi yaraların onarılmasında insanımızın göstermiş olduğu hassasiyete dikkati çeken Adnan Ünverdi, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Kurban Bayramı paylaşmanın, hayırda yarışmanın, birlik ve kardeşliğin en güzel örneklerinin verildiği müstesna bir iklimdir. Maalesef bu seneye gözü yaşlı başladık ve halen depremin yaralarını sarmak ve açtığı büyük hasarı onarmak için çalışıyoruz. Devletimiz ve aziz milletimiz seferber oldu. Bu bölgeyi inşa etmek, insanımızın ihtiyaçlarını karşılamak için özverili bir süreç yürütülüyor. Kurban Bayramı da bölge insanımızın mücadelesine destek olmak için en güzel fırsattır. Yapacağımız hayırlarla depremzede kardeşlerimizin yükünü biraz olsun hafifletebilir, yüzünü güldürebilir ve yanlarında olduğumuzu hissettirebiliriz. Allah kesmiş olduğumuz kurbanlarımızı kabul eylesin, tüm insanlığı her türlüğü afetten korusun.

Bu duygu ve düşüncelerle, bu müstesna günlerin aziz milletimizin ve tüm İslam aleminin birlik ve kardeşliğimizin pekişmesine vesile olmasını diler, deprem afetini yaşamış kardeşlerimin, hemşehrilerimin, milletimizin ve tüm İslam aleminin mübarek Kurban Bayramı’nı tebrik eder, sağlık ve esenlikler temenni ederim.”

AdminAdmin