GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-07-2022 16:39   Güncelleme : 17-08-2022 21:07

Erken bayramlaştılar

Gaziantep protokolü Valilikte düzenlene törende bayramı erkenden kutladı.

Erken bayramlaştılar

Gaziantep Haberleri">Gaziantep Valisi Davut Gül, Kurban Bayramı öncesi kamu kurum/kuruluşlarında görev yapan kurum müdürleri ve valilik personeliyle bayramlaştı.
Valilik fuaye alanında Meclis İdari Amiri Ali Şahin, Gaziantep Milletvekilleri Abdullah Nejat Koçer, Ahmet Uzer, Derya Bakbak, Mehmet Sait Kirazoğlu, Mehmet Erdoğan, Müslüm Yüksel 5. Zırhlı Tugay ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Hacı Halil Osma, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Cumhuriyet Başsavcısı İsmail Karataş, diğer protokol üyeleri ve il müdürlerinin katılımıyla bayramlaşma töreni düzenlendi.
Bayram nedeniyle il dışına çıkacak olanların bulunduğunu belirten Vali Gül, “Şimdiden bayramınız mübarek olsun. İl dışına çıkacaklar olduğu için bayramdan 1 gün önce bayramlaşmayı uygun gördük. Yolculuk yapacak olan mesai arkadaşlarımıza tavsiyemiz giderken trafiğe dikkat etmeleri olacaktır" diye konuştu.
Bayramlaşmanın, kırgınlıkların ortadan kalkmasına vesile olan önemli günler olduğunu vurgulayan Vali Gül, “Bu vesile ile dargınlıkların ortadan kalkması, arayamadığımız, gidemediğimiz kişileri ziyaret etmemiz ve bir kardeşlik ikliminin tekrardan ortaya çıkması çok önemli. Allah hem şehir hem ülke hem de bütün İslam coğrafyası olarak birliğimizi ve kardeşliğimizi daim etsin. İnşallah ay yıldızlı bayrağın altında her zaman ağız tadıyla bayramlar yaşarız" dedi.
Konuşma sonrasında Vali Davut Gül, protokol üyeleri ile birlikte kurum müdürleri nezdinde tüm personelin bayramını kutlayarak sevdikleriyle güzel bir bayram geçirmeleri temennisinde bulundu.

 

AdminAdmin