GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-10-2019 12:36

Hırsızlar kaçamadı

Gaziantep’te hayvan ve fıstık hırsızlığı yaptıkları tespit edilen 11 şüpheli operasyonla yakalandı. Zanlılardan 7’si tutuklandı.

Hırsızlar kaçamadı

Gaziantep Haberleri">Gaziantep’te hayvan ve fıstık hırsızlığı yaptıkları tespit edilen 11 şüpheli operasyonla yakalandı. Zanlılardan 7’si tutuklandı.

Gaziantep'te meydana gelen hayvan, fıstık, motorlu araç ile evden ve işyerinden hırsızlık Haberleri">hırsızlık suçlarının aydınlatılması ve failleri tespit edilerek yakalanması amacıyla Gaziantep Cumhuriyet Başsavcılığınca açılan soruşturma kapsamında İl Jandarma Komutanlığınca Gaziantep ve Şanlıurfa illerinde bulunan 17 ayrı adreste eş zamanlı operasyon düzenlendi.

Şüpheli şahısların evlerinde ve müştemilatlarında yapılan aramalarda 3 tabanca, 10 cep telefonu, 2 ton yaş fıstık ve 35 adet küçükbaş hayvan ele geçirildi. Yapılan operasyon sonucunda gözaltına alınan zanlılardan Ö.K, M.Ö, A.K, H.K, I.H.Ö,  H.Ö. ve M.K. adli mercilerce tutuklanırken R.U, T.U, T.Ç, İ.K, ve İ.Ö ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

AdminAdmin