GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-08-2022 15:57

Meslektaşlarımızı uğurladık

Gaziantep’te meydana gelen katliam gibi trafik kazasında yaşamlarını yitiren gazeteciler Muhammed Abdulkadir Esen ile Umut Yakup Tanrıöver Gaziantep ve Şanlıurfa´da düzenlenen törenlerin ardından son yolculuklarına uğurlandılar.  

Meslektaşlarımızı uğurladık

Gaziantep’te meydana gelen katliam gibi trafik kazasında yaşamlarını yitiren Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti üyesi İhlas Haber Ajansı çalışanları, Muhammed Abdulkadir Esen ile Umut Yakup Tanrıöver Gaziantep ve Şanlıurfa´da düzenlenen törenlerin ardından son yolculuklarına uğurlandılar.  

İhlas Haber Ajansında çalışan Muhammed Abdulkadir Esen ile Umut Yakup Tanrıöver’in hayatını kaybettiği kazada toplamda 15 kişi hayatını kaybetmiş 31 kişi de yaralanmıştı.  

ESEN ŞANLIURFA'DA DEFNEDİLDİ

Gaziantep´teki kazada yaşamını yitiren İhlas Haber Ajansı Muhabiri Muhammed Abdülkadir Esen (25) için memleketi Şanlıurfa´da cenaze düzenlendi. Yusuf Paşa Camisi´nde öğle vakti kılınan namaza; Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ahmet Kaytan, İhlas Haber Ajansı Genel Yayın Koordinatörü İrfan Altıkardeş, Esen´in babası Cemal Esen, ailesi, yakınları, meslektaşları ile çok sayıda vatandaş katıldı. Esen´in cenazesi, Bediüzzaman Mezarlığı´na defnedildi 

TANRIÖVER GAZİANTEP’TE SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Gaziantep´teki kazada hayatını kaybeden İhlas Haber Ajansı muhabiri Umut Yakup Tanrıöver (26) için Zeytinli Mahallesi´nde cenaze namazı kılındı. Baba Mutlu ve anne Zeynep Tanrıöver ile meslektaşlarının gözyaşı döktüğü cenazede kılınan namazın ardından Umut Yakup Tanrıöver, mahalle mezarlığında toprağa verildi.  

AdminAdmin